Trwa ładowanie...
dan1xf4
turcja

Turcja: strzelanina na posterunku policji w Gaziantep

Strzelanina w pobliżu posterunku policji w tureckim mieście Gaziantep, w pobliżu granicy z Syrią. Według tureckich mediów, do siedziby policji chciał wtargnąć zamachowiec samobójca. Miał zostać zastrzelony przez funkcjonariuszy. Serwis Hurriyet.com podaje, że napastników było dwóch. Drugi miał zbiec i trwa pościg za nim. Ranny został jeden policjant i dziecko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Turcja: strzelanina na posterunku policji w Gaziantep
(AFP, Fot: OZAN KOSE)
dan1xf4

Do strzelaniny doszło po ok. godz. 15.20 lokalnego czasu (13.20 w Polsce - przyp. red.) przed komisariatem policji, zlokalizowanym nieopodal dużego kompleksu biznesowego. Tureckie media informują, że słychać było wiele strzałów, ludzie w popłochu uciekali z ulicy. Według niepotwierdzonych na razie informacji, służby zastrzeliły napastnika, który próbował wedrzeć się do budynku. Na zdjęciach zamieszczanych przez internautów na profilach społecznościowych, mających przedstawiać domniemanego napastnika, widać, że mężczyzna był uzbrojony.

Hurriyet.com podaje z kolei, że napastników było dwóch, a jednemu z nich udało się zbiec. Serwis podaje również, iż w strzelaninie ranny został jeden policjant oraz dziecko.

Policja kordonem otoczyła miejsce zdarzenia. Jak podała agencja AP, na miejsce wysłano karetki pogotowia. Skierowano tam także dodatkowe siły policyjne.

dan1xf4

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

dan1xf4

dan1xf4
Więcej tematów