Trwa ładowanie...
d4aoc3f
d4aoc3f
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pakistan

Trwa obława na lamparta krążącego wokół domu premiera

Pakistańscy myśliwi próbują schwytać dzikiego lamparta krążącego po terenie wokół oficjalnej
rezydencji premiera Yousafa Razy Gillaniego w Islamabadzie - poinformowały władze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4aoc3f

Zwierzę zostało wykryte po raz pierwszy przez kamerę ochrony pod koniec ubiegłego tygodnia. Wślizgnęło się do ogrodu prawdopodobnie w poszukiwaniu ofiary, którą mógł być na przykład widziany w okolicy dzik.

Rzecznik premiera Imran Gardezi, powiedział że Gillani nie opuścił rezydencji i kontynuował swe codzienne obowiązki.

Pracownicy służb ochrony zwierząt, uzbrojeni w strzałki ze środkami uspokajającymi, próbują schwytać lamparta. W niedzielę prawie go usidlili, jednak kot przeskoczył przez 1,8-metrowy, zakończony drutem kolczastym mur do innej części ogrodu.

d4aoc3f

Islamabad został wybudowany w latach 60. u podnóża zalesionego przedgórza Himalajów i zwierzęta, w tym dziki, lisy, małpy i jeżozwierze są często widywane na terenach zielonych miasta.

Jednak po mieście nie może się włóczyć leopard. - Jeśli dziś nie uda się go złapać, być może trzeba będzie go zastrzelić - uważa Gardezi.

d4aoc3f

Podziel się opinią

Share

d4aoc3f

d4aoc3f
Więcej tematów