Trwa ładowanie...

Trudny wieczór na polskich drogach. Wypadki i zablokowany ruch

Do karambolu doszło na A2 w Baranówce (woj. małopolskie). Zamknięty jest dolnośląski odcinek A4, gdzie po wypadku ciężarówki na drogę wypadły pojemniki z farbą. Częściowo zablokowany jest także ruch na autostradzie A1 w okolicach Zabrza.

Share
Trudny wieczór na polskich drogach. Wypadki i zablokowany ruch
Źródło: East News, fot: Marek Lasyk
d1sijqx

Na A2 w Baranówce między węzłami Łódź Północ i Łowicz zderzyły się cztery samochody. W wypadku zostało rannych pięć osób. Na autostradzie wstrzymano ruch w stronę Warszawy.

W obu kierunkach zamknięta jest natomiast autostrada A4 między węzłami Wrocław-Wschód i Brzezimierz. Jadąca w stronę Katowic ciężarówka przewróciła się. Wypadły z niej pojemniki z farbą.

Utrudnienia napotkają również kierowcy na A1, na której doszło do wypadku w okolicach Zabrza. Po wystrzale opony ciężarówka jadąca autostradą na północ przebijając bariery przecięła pas rozdzielający jezdnie, przejechała na jezdnię prowadzącą na południe, przewróciła się na bok i stanęła w płomieniach.

Tragedia w Poznaniu. Dramatyczne relacje lokatorów kamienicy

Strażacy już ugasili pożar, jednak ciężarówki wciąż nie usunięto z drogi, gdyż aby to zrobić, potrzebny jest ciężki sprzęt. Do czasu jego przybycia policja kieruje ruch objazdem drogą krajową nr 78.

Kierowca ciężarówki trafił do szpitala. Jak informuje policja, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło: rmf24.pl

d1sijqx

Podziel się opinią

Share
d1sijqx
d1sijqx
Więcej tematów