Trwa ładowanie...

Zwłoki pomorskiego samorządowca odnaleziono w hotelu w Gdańsku

Zwłoki pomorskiego samorządowca odnalezione w jednym z gdańskich hoteli. Mężczyzna najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Może ono mieć związek z nieprawidłowościami przy rozliczaniu inwestycji drogowych w Gniewie (woj. pomorskie).

Zwłoki pomorskiego samorządowca odnaleziono w hotelu w GdańskuŹródło: WP, fot: Marcin Gadomski
dsbsg3n
dsbsg3n

- Nie potwierdzam tożsamości mężczyzny. Wczoraj grupa dochodzeniowo-śledcza przybyła do jednego z gdańskich hoteli, gdzie rozpoznano tożsamość 52-letniego mężczyzny. Ciało przekazano już do badania. Sekcja zwłok pozwoli ustalić przyczyny śmierci - informuje Wirtualną Polskę podkom. Aleksandra Siewert z gdańskiej policji.

Komunikat w tej sprawie pojawił się już na gniewskim portalu samorządowym."Z przykrością informujemy, że zmarł Wojciech Szulc, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Gniew. Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Zmarłego Samorząd Gminy Gniew składa najszczersze kondolencje" - czytamy w opublikowanym oświadczeniu.

O zastępcy burmistrza Gniewa zrobiło się głośno na początku października, gdy na jaw wyszły problemy z gminnym budżetem drogowym. Podczas sesji rady miejskiej okazało się, że przeprowadzono więcej remontów dróg lokalnych i infrastruktury niż pozwalał na to stan miejskiego budżetu. W efekcie błędów w gniewskiej kasie brakuje 175 tys. złotych na zapłaty dla wykonawców. W związku z nieprawidłowościami do dyspozycji burmistrza miasta oddał się, jego zastępca Wojciech Szulc.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

dsbsg3n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsbsg3n
Więcej tematów