Trwa ładowanie...

Kim jest Jerzy Zięba? "Nigdy nie byli na moich wykładach"

Jerzy Zięba zaplanował wykład na Uniwersytecie Gdańskim. Przeciwko jego wystąpieniu protestuje jednak środowisko akademickie.

Jerzy Zięba zaplanował wykład na Uniwersytecie GdańskimJerzy Zięba zaplanował wykład na Uniwersytecie GdańskimŹródło: wptv-nazywo
d1ec76u
d1ec76u

- To nieprawda. Nigdy nie mówiłem, że jestem całkowicie przeciwko obowiązkowym szczepieniom. Uważam tylko, że są sytuacje, gdy lepiej do nich nie przystępować. Całkowicie popieram rozwój nauki i prowadzenie badań. Nigdy nie twierdziłem, że raka można wyleczyć za pomocą hipnoterapii. Może ona jednak wpłynąć na samopoczucie chorego - mówi Wirtualnej Polsce Jerzy Zięba, naturoterapeuta. - Niechęć moich przeciwników wynika wyłącznie z tego, że nigdy nie byli na moich wykładach. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby spotkanie ze mną zostało odwołane - dodaje.

W związku z planowanym wydarzeniem w mediach społecznościowych rozpoczęła się akcja pod hasłem "Znachor na uniwersytecie! Co na to Rektor?". Jej celem jest odwołanie zaplanowanego na 28 listopada seminarium.

Kim jest Jerzy Zięba? Nie jest lekarzem. Jak sam podkreśla jest jedną z niewielu osób w Polsce, które skończyły kliniczną hipnoterapię, a sale uniwersyteckie są wynajmowane ze względu na liczbę dostępnych miejsc, a nie splendor. Jak jego działalność oceniają lekarze?

Władze uczelni do całej sprawy odnoszą się z dystansem. Z ich oświadczenia wynika, że nie są organizatorami wydarzenia, a jedynie zgodzili się odpłatnie wynająć pomieszczenie na seminarium.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1ec76u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ec76u
Więcej tematów