Trwa ładowanie...
d4851uo
Tragiczny finał kłótni dwóch mężczyzn. 30-latek z Gostynia zatrzymany pod zarzutem zabójstwa
Policja

Tragiczny finał kłótni dwóch mężczyzn. 30-latek z Gostynia zatrzymany pod zarzutem zabójstwa

Zarzut zabójstwa usłyszał 30-letni mieszkaniec gminy Gostyń (woj. wielkopolskie). Podejrzany wdał się w kłótnię z innym mężczyzną, podczas której udusił go. Po zdarzeniu sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Kilka godzin później został zatrzymany przez policjantów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4851uo

30 sierpnia, ok. godz. 3 rano policjanci zostali powiadomieni przez dyspozytora pogotowia ratunkowego, że załoga karetki reanimuje 21-letniego mężczyznę, który nie daje oznak życia. Mundurowi pojechali na miejsce zdarzenia i przystąpili do działania.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że pomiędzy 21-latkiem, który przebywał w towarzystwie starszego brata, a grupą nieznanych osób wywiązała się sprzeczka, która po chwili przerodziła się w rękoczyny. W wyniku odniesionych obrażeń, 21-letni mężczyzna zmarł na miejscu.

d4851uo

Najpierw śledczy musieli ustalić dane osób, które były świadkami całego zajścia. Początkowo zatrzymani zostali dwaj mieszkańcy gminy Gostyń w wieku 30 i 31 lat, którzy byli podejrzewani o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. W chwili zatrzymania mężczyźni byli pod wpływem alkoholu.

Tego samego dnia policjanci poznali wyniki sekcji zwłok 21-latka, z której wynikało, że bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego prokurator przedstawił jednemu z zatrzymanych, 30-letniemu mieszkańcowi gminy Gostyń, zarzut zabójstwa. Drugi z zatrzymanych po przesłuchaniu został zwolniony.

Sprawcy morderstwa może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

d4851uo

Podziel się opinią

Share

d4851uo

d4851uo
Więcej tematów