Trwa ładowanie...
d1iakz4

Tragiczny finał imprezy. 17-latka wypadła z okna. Jest w ciężkim stanie

Rano z okna na trzecim piętrze jednego z bloków mieszkalnych w Tychach wypadła 17-letnia dziewczyna. Do szpitala dziecięcego w Katowicach została przetransportowana helikopterem. Policja wyjaśnia sprawę. – Nic nie wskazuje na udział osób trzecich – mówi Wirtualnej Polsce rzeczniczka prasowa tyskiej komendy, Barbara Kołodziejczyk. 17-latka jest w ciężkim stanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Po upadku z 3. piętra 17-latka została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR
Po upadku z 3. piętra 17-latka została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR (Agencja Gazeta, Fot: Michał Walczak)
d1iakz4

Czwartkowy poranek dla mieszkańców budynku przy ulicy Elfów w Tychach zaczął się od mrożącego krew w żyłach zdarzenia – z okna lokalu na trzecim piętrze wypadła 17-latka. Mimo upadku z dużej wysokości dziewczyna była przytomna, ale czuć było od niej wyraźną woń alkoholu. Do szpitala dziecięcego w Katowicach została przetransportowana helikopterem.

- Jest u nas na oddziale intensywnej opieki medycznej, w stanie ciężkim - powiedział w rozmowie z WP rzecznik szpitala Wojciech Gumułka.

Załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lata do najtrudniejszych wezwań

Dziewczyna bawiła z pięcioma innymi osobami w wieku od 17 do 22 lat. – Dwie z nich przebywają na izbie wytrzeźwień, dwie kolejne przewieziono na komendę w celu złożenia zeznań – mówi Wirtualnej Polsce rzeczniczka prasowa tyskiej komendy, Barbara Kołodziejczyk, informując, że na tym etapie postępowania wyklucza się udział osób trzecich. – Wygląda to na nieszczęśliwy wypadek po imprezie alkoholowej – mówi Kołodziejczyk.

Żródło: rmf24.pl

d1iakz4

Podziel się opinią

Share
d1iakz4
d1iakz4
Więcej tematów