Trwa ładowanie...

Tragedia w Cerekwicy. Nowe zarzuty dla nożownika

Dwa kolejne zarzuty usłyszał 22-letni mieszkaniec Jarocina, który w marcu wtargnął z nożem do domu swojej byłej partnerki. Poza zamordowaniem dwóch osób i usiłowaniem morderstwa oskarża się go o kolejną próbę morderstwa i uszkodzenie ciała.

Share
Tragedia w Cerekwicy. Nowe zarzuty dla nożownika
Źródło: Facebook.com
d1okrag

Nową zarzuty postawiono w oparciu o opinię biegłego z zakresu medycyny. Dotyczą one napaści na siostrę byłej dziewczyny napastnika. Ona też znajdowała się w mieszkaniu w Cerekwicy Starej w feralną noc z 14 na 15 marca tego roku. 22-latek spowodował u niej długotrwałe obrażenia z zamiarem pozbawienia życia.

Wcześniej oskarżono go o zamordowanie dwóch osób - to rodzice jego byłej partnerki. Usiłował także zabić ją i ich nienarodzone dziecko. - Prokurator zlecił przeprowadzenie badania przez biegłych psychiatrów o zdolności postrzegania rzeczywistości przez podejrzanego odnośnie każdego z zachowań - mówi rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim Maciej Meler, cytowany przez faktykaliskie.pl.

d1okrag

22-latek częściowo przyznał się do winy, jednak odmówił składania szerszych wyjaśnień. - Wskazał na osobisty konflikt pomiędzy nim, zamordowanymi oraz pokrzywdzoną. Powodem była jej ciąża - wyjaśnia rzecznik.

Tragedia w Cerekwicy

Eryk J. w środku nocy wszedł do domu 25-letniej Natalii K. i zaatakował nożem ją oraz jej rodzinę. Kobieta była w 9. miesiącu ciąży. W wyniku ataku zginęli 59-letni rodzice Natalii - Grażyna i Julian. Młodsza siostra 22-letnia Beata została poważnie ranna.

Natalia K. urodziła przez cesarskie cięcie, długo przebywała w śpiączce, obecnie jej życiu nic nie zagraża. Jej syn miał rany cięte klatki piersiowej, lekarze wprowadzili go w stan hipotermii. Po 42 dniach chłopca wypisano ze szpitala.

Jego ojcu grozi od 12 lat pozbawienia wolności do dożywocia.

d1okrag

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: faktykaliskie.pl

Zobacz także: Ona musiała wziąć chrzest, on zaprojektował pierścionek.

d1okrag

Podziel się opinią

Share
d1okrag
d1okrag
Więcej tematów