Trwa ładowanie...

Tragedia na Pomorzu. 17-letnia Agata z Wejherowa popełniła samobójstwo?

Policja rozważa wątek samobójstwa w sprawie śmierci 17-letniej Agaty z Wejherowa. Kilkanaście dni temu ciało dziewczyny znalazła w parku w Gdańsku przypadkowa osoba. Policja nadal poszukuje osób, które mogą wiedzieć coś o tym wydarzeniu.

Share
Tragedia na Pomorzu. 17-letnia Agata z Wejherowa popełniła samobójstwo?
d3tszma

Ostatni raz Agatę widziano przy hipermarkecie Real przy ul. Kołobrzeskiej w Gdańsku. Wcześniej kamery zarejestrowały ją w sklepie przy Alei Niepodległości w Sopocie. Na innych materiałach wideo nastolatka była widziana na peronie stacji SKM w Kamiennym Potoku.

Jednak według RMF FM, dziewczyna szukała w internecie sposobu na szybkie i skuteczne pozbawienie się życia. Jedną z informacji, na które miała natrafić, było pchnięcie się nożem w brzuch, czyli tak jak zginęła Agata. Śledczy biorą też pod uwagę, że dziewczynie ktoś pomagał w samobójstwie

Jak podała prokuratura, "wątek samobójstwa jest brany pod uwagę, tak samo jak w przypadku każdej innej tragicznej śmierci".

d3tszma

Wszystkie osoby, które rozpoznają nastolatkę, widziały ją lub wiedzą coś na temat okoliczności jej śmierci proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku pod nr tel. 58 32 16 222, Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku pod nr tel. 58 32 15 333 albo z najbliższą jednostką policji pod nr tel. 997.

Źródło: RMF FM, Radio Gdańsk, WP, Policja

Zobacz wideo. Policja poszukuje mordercy 17-latki z Wejherowa

d3tszma

Podziel się opinią

Share
d3tszma
d3tszma
Więcej tematów