Trwa ładowanie...
d499fne

Trąba powietrza w Ustroniu Morskim. Poszkodowani opuścili szpital

Trąba powietrzna zniszczyła domki holenderskie w Ustroniu Morskim. Poszkodowanych zostało sześć osób, w tym jedno dziecko. Według informacji RMF FM, wszyscy poszkodowani wyszli już ze szpitala. Część zdecydowała się na powrót do domów, innym nocleg zapewnił gospodarz zniszczonego ośrodka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trąba powietrzna przeszła przez Ustronie Morskie. Rannych zostało sześć osób
Trąba powietrzna przeszła przez Ustronie Morskie. Rannych zostało sześć osób (PAP)
d499fne

W piątek przez Ustronie Morskie (woj. zachodniopomorskie) przeszła trąba powietrzna. Uderzyła zarówno w centrum miejscowości, jak i na obrzeżach. Największe zniszczenia spowodowała na działce, gdzie stały domki holenderskie. Żywioł porwał osiem z nich.

Rannych zostało sześć osób, w tym jedno dziecko. Poszkodowanych przygniotły fragmenty domków. Wszyscy trafili do szpitala, który, jak podaje RMF FM, opuścili w sobotę rano. Część z nich wróciła do domów, innym nocleg zapewnił właściciel działki, na której stały zniszczone domki holenderskie.

Piątkowy wieczór był dla strażaków pracowity. Interweniowali setki razy w różnych częściach kraju. Przez Polskę przechodził burzowy front, IMGW ostrzegał przed ulewami i gradem. Również w sobotę uważać muszą mieszkańcy południowych województw. Gwałtowne burze mogą pojawić się w Małopolsce i na Podkarpaciu.

d499fne

Zobacz też: Akcja ponad 100 policjantów z CBŚP. Zabezpieczyli duża ilość materiałów wybuchowych

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d499fne

Podziel się opinią

Share
d499fne
d499fne
Więcej tematów