Trwa ładowanie...

Tomasz Lis drwi z gestu Dudy ws. WOŚP. Hanna Lis chwali prezydenta

• Prezydent przekazał narty na aukcję dla WOŚP
• Tomasz Lis ironicznie skomentował gest Andrzeja Dudy
• Hanna Lis hejtowanie tego pomysłu przez przeciwników prezydenta określiła "małostkowym"

Share
Tomasz Lis drwi z gestu Dudy ws. WOŚP. Hanna Lis chwali prezydenta
Źródło: PAP, Fot: Ireneusz Sobieszczuk
dat143i

Prezydent włączył się w 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Andrzej Duda przekazał WOŚP narty na aukcję. Ich licytacja już trwa. Do tej pory narty, na których jeszcze kilka dni temu jeździł prezydent, zostały wycenione na ponad 7000 zł. Licytacja potrwa do 17 stycznia.

Gest prezydenta wykpił na twitterze dziennikarz Tomasz Lis. Redaktor naczelny tygodnika "Newsweek" określił zachowanie Andrzej Dudy "heroicznym aktem potwierdzającym niezależność" i stwierdził, że "naród jest pod wrażeniem". Internauci szybko zareagowali na komentarz dziennikarza i przytoczyli mu wypowiedź jego własnej żony. Co napisała Hanna Lis?

Prezenterka telewizyjnej "Panoramy" odniosła się do zachowania prezydenta w dwóch tweetach. W obu przypadkach Hanna Lis pochwaliła Andrzeja Dudę. Uwagę internautów przyciągnął zwłaszcza drugi wpis. Dziennikarka stwierdziła, że gest prezydenta jest "fajny" i "bardzo symboliczny" oraz zaatakowała osoby, które krytykują z tego powodu głowę państwa. "Hejtowanie tego przez przeciwników PAD małostkowe" napisała Hanna Lis.

Nie da się ukryć, że dziennikarka skrytykowała komentarz męża. Jej tweet został błyskawicznie zamieszczony pod wpisem Tomasza Lisa, a jeden z użytkowników serwisu stwierdził, że redaktor naczelny "Newsweeka" został "zaorany przez własną żonę".

dat143i

Podziel się opinią

Share
dat143i
dat143i
Więcej tematów