Trwa ładowanie...
d4k4px1

To wyglądało jak scena z "Negocjatora". Brawurowa akcja służb

Jednostki specjalne irlandzkiej policji zostały wezwane, by ująć przestępcę ukrywającego się przy Bachelor's Walk w północnym Dublinie. Incydent wywołał poruszenie nie tylko wśród lokalnej społeczności, ale również na Facebooku, gdzie całą akcję transmitowano na żywo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To wyglądało jak scena z "Negocjatora". Brawurowa akcja służb
(Twitter)
d4k4px1

W czwartek wieczorem użytkownicy Facebooka mogli na żywo oglądać film z zatrzymania mężczyzny, który przystawił kobiecie broń do twarzy i zabarykadował się w domu. W akcji brali udział policjanci z jednostki specjalnej Armed Support Unit uzbrojeni w karabiny AK47, Uzi i krótką broń palną. W zatrzymaniu mężczyzny wziął udział również policyjny negocjator.

- Wszystko wyglądało bardzo poważnie. Na miejscu widziałam nawet policyjne psy. Policjanci krzyczeli do nas, byśmy odsunęli się od okien, bo nie chcą nikomu zrobić krzywdy - mówiła mieszkanka kamienicy, w której znajdował się podejrzany.

- To wyglądało jak scena z filmu "Negocjator". Słyszeliśmy, że w budynku jest uzbrojony mężczyzna. Widziałem, jak negocjator nakłania go do poddania się - opowiadał na łamach "The Independent" o kulisach akcji jeden ze świadków zdarzenia.

Po ok. kwadransie mężczyzna poddał się. Z relacji zamieszczonej w sieci widać, jak wychodzi z budynku z rękami splecionymi z tyłu głowy.

d4k4px1

Podziel się opinią

Share
d4k4px1
d4k4px1
Więcej tematów