Trwa ładowanie...

"To będzie wielki zamach w metrze". Polski jasnowidz przeraził internautów

Polski jasnowidz przepowiedział zamach, w którym zginie bardzo dużo ludzi. Nagranie, podczas którego dzieli się swoją tragiczną wizją, wstrząsnęło internautami. W ciągu ostatniej doby film wyświetlono ponad 20 tysięcy razy.

"To będzie wielki zamach w metrze". Polski jasnowidz przeraził internautówŹródło: Youtube.com
dw1uq62

Krzysztof Jackowski jest znanym polskim jasnowidzem, który prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną jako "usługi paranormalne". W 2012 roku "Super Express" opublikował listę przepowiedni Jackowskiego, które sprawdziły się w 20 procentach, choć on sam oszacował swoją skuteczność na 80 procent.

W czwartek w serwisie YouTube pojawił się film, na którym jasnowidz przepowiada Europie ponurą przyszłość.

"Ja powiem o tym, co mi się ostatnio skojarzyło. Tak samo mi do głowy wleciało" - zaczyna Jackowski. "Nie wiem w jakim mieście, nie wiem gdzie to będzie, ale może niedługo wydarzyć się zamach bardziej zorganizowany. Nie wiem gdzie to będzie. Będzie to w metrze, dwie lub trzy stacje metra pod rząd, jedna po drugiej. To będzie zamach wymiarowy… ofiarami duży" - tłumaczy.

dw1uq62

Zdaniem jasnowidza do tragicznego zdarzenia dojdzie w wyniku polityki prowadzonej przez europejskie władze. "Nie da się tego tolerować! Lewacy, którzy do tego namawiają, są zwykłymi przestępcami, którzy już dzisiaj powinni stanąć przed sądem!" - grzmi Jackowski.

Zgodnie z jego "wizją", zamach zostanie przeprowadzony przez zorganizowaną grupę terrorystyczną w jednym z największych krajów Europy.

Film wywołał ogromne poruszenie wśród internetów. W ciągu ostatniej doby wyświetlono go ponad 20 tysięcy razy.

dw1uq62
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw1uq62
Więcej tematów