Trwa ładowanie...
d1b3xy3
d1b3xy3
hd

Telewizja wysokiej rozdzielczości w Aster


Operator kablowy Aster wprowadza do oferty swojej telewizji
cyfrowej programy nadawane w wysokiej rozdzielczości. Sprzedaż
trzech pakietów, które zawierają siedem różnych kanałów HD, rusza
już dziś.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1b3xy3

W pierwszym pakiecie - HD Pack, który kosztuje 20 zł, oferowanych jest pięć stacji: TVN HD, Discovery HD, The History Channel HD, Eurosport HD i Luxe TV HD. Drugi pakiet zawiera sam kanał Discovery HD i kosztuje 6 zł. Obie te opcje dostępne są dla klientów posiadających abonament BasicPlus, natomiast trzeci pakiet przygotowany przez Aster - Canal+HD, mogą wykupić abonenci Canal+. Kosztuje on 6 zł i obejmuje kanały Canal+ Sport HD i Canal+ Film HD. Niebawem oferta Aster ma wzbogacić się także o pakiet zawierający kanał HBO HD.

Aby korzystać z usługi telewizji wysokiej rozdzielczości w Aster konieczna jest instalacja dekodera, który obsługuje programy HD. Jego cena w promocji to 99 zł dla klientów, którzy korzystają już z oferty cyfrowej operatora (posiadają dekoder SD) i 149 zł dla klientów, którzy nie zakupili jeszcze tej usługi.

Telewizja HD w Aster dostępna jest dla mieszkańców Warszawy, Krakowa i Zielonej Góry będących w zasięgu usługi zintegrowanej oferowanej przez sieć.

Aster to trzeci z największych operatorów kablowych w Polsce (po Multimedia Polska i UPC Polska), który wprowadził do swojej oferty kanały HD. Niebawem stacje nadawane w wysokiej rozdzielczości mają być dostępne także w sieci Vectra.

d1b3xy3

Podziel się opinią

Share
d1b3xy3
d1b3xy3