Trwa ładowanie...

Tego polityka PO Internauci oceniają najgorzej

"Będzie tresował dziki kraj", "PO strzela sobie w stopę" - Internauci Wirtualnej Polski jednoznacznie negatywnie ocenili pomysł, aby umieścić nazwisko Mirosława Drzewieckiego na listach wyborczych PO. Kandydaturę krytykują również Internauci sympatyzujący z Platformą.

Share
Tego polityka PO Internauci oceniają najgorzej
Źródło: PAP
d8ebynk

Przeczytaj też: <a href="http://wiadomosci.wp.pl/miro-wraca-do-lask-ostatni-beda-pierwszymi-6036144571741313a">"Miro" wraca do łask - "ostatni będą pierwszymi"?</a> <a href="http://wiadomosci.wp.pl/skompromitowany-polityk-po-wystartuje-do-sejmu-6036802972071041a">Skompromitowany polityk PO wystartuje do sejmu?</a>

Informacja o powrocie Mirosława Drzewieckiego spotkała się z jednoznacznie negatywną oceną Internautów. Wśród niemal tysiąca komentarzy pod artykułem o powrocie dawnego ministra na listy wyborcze, trudno znaleźć głosy broniące Drzewieckiego. Krytyczne opinie wyrażają również Internauci deklarujący, że są wyborcami Platformy Obywatelskiej.

"Głosuję na PO, ale tylko nie "Miro"!

- Ci ludzie, których media kojarzą z aferą hazardową, powinni wypaść ostatecznie z polityki. Wypowiedzi Drzewieckiego były żenujące. Dziwie się Tuskowi, że nie "spuścił" definitywnie obok Chlebowskiego, również Drzewieckiego. Niestety, sam na siebie kreci bat - przyznaje Internauta Buliban.

d8ebynk

- "Polska to dziki kraj. Gardzę polityką" - tak rok temu twierdził pan Drzewiecki Mirosław. Nie wyobrażam sobie, żeby po takich słowach Polka lub Polak na niego głosowali - twierdzi Internauta podpisujący się nickiem Z Polski.

- Głosuję na PO, ale tylko nie "Miro"! Wystarczyły mi jego wystąpienia w telewizji. Co prawda nie ma alternatywy dla PO, ale nie nadużywajcie tego. Ludzie w akcie desperacji zagłosują nawet na PiS. Czy w PO ktoś chociaż trochę myśli? PO, opamiętajcie się i zacznijcie coś robić! - apeluje Internauta Asek.

Czy partie powinny wystawiać na listach wyborczych skompromitowanych polityków?

"PO strzela sobie w stopę"

Internauci okazujący sympatię Platformie Obywatelskiej, obawiają się o przyszłość partii i wynik w jesiennych wyborach. Wystawienie na listach wyborczych Drzewieckiego, gdy partia przeżywa największy kryzys od momentu objęcia władzy, Internauci nazywają "strzałem w stopę".

d8ebynk

- Jako wyborca PO nie mogę wyjść z podziwu. Po co im to? Przecież to strzał w stopę - dziwi się Internauta Brizu.

- PO tonie, tak można to nazwać najkrócej. Jeżeli w szeregi partii zaczyna się z powrotem przyjmować skorumpowanych polityków, to partia ta straciła po prostu koncepcję i pomysł na rządzenie - twierdzi Internauta Reksio.

- Powinni jeszcze dać szansę panu Chlebowskiemu. Jak się bawić, to się bawić głupotą wyborców - pisze Internauta Odpowiedzialny.

"Pozdrowienia od chłopaków z podwórka"

Część Internautów uznała, że na informację o powrocie Drzewieckiego do polityki można odpowiedzieć tylko żartem. W komentarzach nie brakowało złośliwości.

d8ebynk

- Zrobię wam numer! Specjalnie na dzień wyborów wezmę urlop, przylecę z Irlandii (tej pierwszej) i zagłosuję na "Mira" - żartuje Internauta George.

- Gratuluję taktu i ambicji panie ministrze. Pozdrawiają chłopaki z podwórka - pisze Internauta Polak57.

- Będzie tresował "dziki kraj" - napisał Internauta Jora07, w odpowiedzi na jeden z nielicznych komentarzy broniących byłego ministra.

Chcesz podzielić się swoją opinią? . Opublikujemy Twoją wypowiedź w naszym serwisie.

d8ebynk

Podziel się opinią

Share
d8ebynk
d8ebynk
Więcej tematów