Trwa ładowanie...
dsapsc0

Tego jeszcze nie było - niezwykły koncert z udziałem 100 motocykli!

Już w sobotę we Wrocławiu odbędzie się niezwykły koncert - na gitarę, elektronikę, perkusję i 100 motocykli. Impreza odbywa się w ramach Światowych Dni Muzyki.
Share
Tego jeszcze nie było - niezwykły koncert z udziałem 100 motocykli!
Źródło: Facebook / Oficjalny Profil Teatru Capitol
dsapsc0

W najbliższą sobotę, 11 października, o godz. 16:00 przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu, na dawnym placu targowym, odbędzie się niesamowity koncert. II Symfonię wrocławskiego kompozytora, Sławomira Kupczaka, wykona nietypowe instrumentarium złożone przede wszystkim z motocykli.

Wydarzenie będzie jedną z ostatnich imprez trwających we Wrocławiu do niedzieli Światowych Dni Muzyki. Niezwykły koncert kompozytor zapowiedział już w maju, a II Symfonia została stworzona specjalnie na tę międzynarodową imprezę.

W roli instrumentów zaprezentuje się na placu przy ul. Zielińskiego setka motocykli - od niedużych, prostych modeli po najnowsze ścigacze i legendarne harleye. Wirtuozami będą sami motocykliści, a towarzyszyć im będzie gitarzysta TSA Andrzej Nowak oraz perkusista Dominik Stankiewicz.

Występ motocyklistów koordynuje Akademicki Klub Motocyklowy APANONAR. Preludium do sobotniego koncertu stanowił występ motocyklistów w sierpniu we wrocławskim Teatrze Capitol. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

dsapsc0

Podziel się opinią

Share
dsapsc0
dsapsc0
Więcej tematów