Trwa ładowanie...
d4eimtt

Tarnów. Narkotyki w kartce urodzinowej. Niecodzienna próba więziennego przemytu

W zakładzie karnym w Tarnowie funkcjonariusze więzienni udaremnili przemyt morfiny. Substancja była ukryta w nasączonych kartkach papieru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tarnów. Narkotyki w kartce urodzinowej. Niecodzienna próba więziennego przemytu
(Służba Więzienna)
d4eimtt

Przemyt nie udał się dzięki czujności strażników. Pracownicy tarnowskiego zakładu karnego podejrzaną przesyłkę zauważyli podczas przeglądania korespondencji. Kopertę miał otrzymać jeden z osadzonych.

Wewnątrz listu były schowane kartki urodzinowe i dziecięce rysunki. Strażników więziennych zaciekawił silny syntetyczny zapach, który unosił się z przysłanej koperty. Postanowili ją otworzyć. Kartki wyglądały tak, jakby zostały wcześniej czymś nasączone.

Obawy pracowników potwierdziły badania. Po uzyciu narkotestu okazało się, że kartki są przesiąknięte morfiną. Stwierdzono, że po zamoczeniu w psychoaktywnej substancji papier wysuszono. Dzięki temu wyglądem kartki przypominały zwyczajne kolorowanki. Dowody przekazano policji.

d4eimtt

Czujność i profesjonalizm funkcjonariuszy z tarnowskiego zakładu zapobiegła przedostaniu się na teren jednostki substancji narkotycznej – informuje służba więzienna.

Zobacz też: Chałka z niespodzianką. Nagranie służby celnej

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d4eimtt

Podziel się opinią

Share
d4eimtt
d4eimtt