Trwa ładowanie...
dfp2bok

Tajemnicze zaginięcie. Policja szuka 35-letniego nauczyciela

Wicedyrektor szkoły podstawowej w Brzezinach (Wielkopolskie) zawiadomiła policję o zaginięciu 35-letniego nauczyciela jej szkoły. Policja wszczęła poszukiwania mężczyzny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja szuka nauczyciela - nie pojawił się w szkole
Policja szuka nauczyciela - nie pojawił się w szkole (WP.PL)
dfp2bok

- Policja poszukuje 35-letniego nauczyciela wychowania fizycznego ze szkoły w Brzezinach, ponieważ nie pojawił się w pracy. Ostatni raz był widziany w czerwcu, na zakończeniu roku szkolnego - powiedziała rzeczniczka kaliskiej policji Anna Jaworska-Wojnicz.

Zobacz też: Nawet 15 Polaków dziennie znika - oni ich szukają

Wicedyrektor szkoły Małgorzata Błaszczyk podczas wakacji kilka razy próbowała skontaktować się z pracownikiem. - Nie odbierał telefonu i żaden z pozostałych nauczycieli z naszej szkoły też nie miał z nim kontaktu - powiedziała wicedyrektor.

dfp2bok

Małgorzata Błaszczyk skontaktowała się krewnymi swojego pracownika. - Ale okazało się, że nie utrzymują z nim kontaktu od czterech lat i nic nie wiedzą. Mieszkał sam i jest kawalerem. W szkole pracował od 11 lat, nigdy nie było z nim żadnych problemów, dlatego zawiadomiłam policję - powiedziała wicedyrektor.

Policja rozpoczęła poszukiwania 35-latka. - Funkcjonariusze sprawdzili już noclegownie i szpitale w okolicy, by upewnić się, czy zaginionemu nic się nie stało i nie przebywa w jednej z tego typu placówek. Nie natrafili na jego trop. Prawdopodobnie policja zarządzi poszukiwania w lasach na terenie gminy Brzeziny. Na razie nie podjęto decyzji o publikacji zdjęcia i danych zaginionego - powiedziała Jaworska-Wojnicz.

dfp2bok

Podziel się opinią

Share
dfp2bok
dfp2bok
Więcej tematów