Trwa ładowanie...
d2e93eu

Tajemnicze zaginięcie 17-letniego Wojciecha Wawrzyniaka pod Wrocławiem

Nastolatek ostatni raz widziany był w sobotę nad Zalewem Sulistrowickim niedaleko Wrocławia. Zalew został dokładnie przeczesany przez policję wodną, strażaków i WOPR, ale Wojtka nie odnaleziono.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poszukiwany Wojciech Wawrzyniak
Poszukiwany Wojciech Wawrzyniak (Itaka)
d2e93eu

O zaginięciu 17-letniego Wojtka z Sobótki poinformowała Fundacja ITAKA, która prowadzi jego poszukiwania.

Wiadomo, że w sobotę Wojtek Wawrzyniak przebywał nad Zalewem Sulistrowickim. Na brzegu znaleziono jego ubrania, telefon komórkowy oraz dokumenty. Według świadków 17-latek miał wejść do wody około godz. 17.00 i zniknąć - informuje wroclaw.wyborcza.pl.

Od soboty zalew został dokładnie przeczesany przez straż pożarną, policję wodną i WOPR. W poszukiwaniach brali też udział płetwonurkowie, którzy przy użyciu specjalistycznego sonaru sprawdzali dno zbiornika wodnego.

d2e93eu

Zalew dokładnie sprawdzony

Jak informuje profil "Zaginieni przed laty" na Facebooku, który ma kontakt z bliskimi Wojtka, z dużym prawdopodobieństwem wyklucza się utonięcie, bo mimo dokładnego przeczesania zalewu przez służby, także z sonarem, ciała nie odnaleziono.

Okolice zalewu od poniedziałku przeszukują bliscy i znajomi zaginionego chłopaka oraz mieszkańcy Sobótki.

Wojciech Wawrzyniak ma ok. 190 cm wzrostu, piwne oczy i włosy koloru ciemny blond, waży 70-75 kg. Znaki szczególne: aparat ortodontyczny.

d2e93eu

Ktokolwiek widział zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA pod numerem 116 000 lub z numerem alarmowym 112.

Źródło: ITAKA, wrocław.wyborcza.pl, Zaginieni przed laty

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2e93eu
d2e93eu

Podziel się opinią

Share
d2e93eu
d2e93eu
Więcej tematów