Trwa ładowanie...
d2rkd0i

Tajemnicza śmierć 19-latka w Świnoujściu. Dwie osoby z zarzutami

Dwie osoby usłyszały zarzuty w sprawie zabójstwa 19-letniego mężczyzny w Świnoujściu - podaje RMF FM. Jeden z podejrzanych usłyszał zarzut zabójstwa, drugi ma odpowiedzieć za udział w pobiciu. Policjanci poszukują jeszcze dwóch kolejnych osób, który miały mieć związek z tą sprawą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tajemnicza śmierć 19-latka w Świnoujściu. Dwie osoby z zarzutami
(Policja)
d2rkd0i

Do tajemniczego zabójstwa w jednej z kawalerek przy ulicy Matejki, w centrum miasta, doszło w ubiegłym tygodniu. 19-latek zginął prawdopodobnie od ciosu nożem w klatkę piersiową.

Po sygnale, że w mieszkaniu może być ktoś, kto potrzebuje pomocy, pogotowie ratunkowe poprosiło straż pożarną o otwarcie drzwi. Na pomoc było już za późno, 19-latek nie żył.

Portal iswinoujscie.pl dotarł do rodziców zamordowanego 19-letniego Piotra. - Pomimo wrodzonej niepełnosprawności, miał wielką motywację do życia, plany na przyszłość i potrafił walczyć o normalne życie z chorobą - opowiadał ojciec ofiary. Jak dodał, jego syn miał plan, by studiować prawo.

- Walczył (...) aby nie odstawać od swoich pełnosprawnych rówieśników. Niestety, nie dał rady walczyć z czterema oprawcami, którzy go zwabili aby zabić... - opowiedział dziennikarzom iswinoujscie.pl ojciec Piotra, dodając, że sprawcy zwabili jego syna do mieszkania pod pretekstem przesyłki dla brata.

d2rkd0i

Podziel się opinią

Share
d2rkd0i
d2rkd0i
Więcej tematów