Trwa ładowanie...
d4f7y41
IAR

Szwecja wstrząśnięta zabójstwem 17-latki

Szwecja wstrząśnięta zabójstwem nastolatki. Ciało 17-letniej Lisy Holm znaleziono wczoraj wieczorem, po 5-dniowych, intensywnych poszukiwaniach. W sprawie zatrzymano trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobietę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szwecja wstrząśnięta zabójstwem 17-latki
(thelocal.se)
d4f7y41

Według szwedzkich mediów, cała trójka to zagraniczni pracownicy sezonowi, w wieku około 30 lat. Policja na razie nie ujawnia ich narodowości. Mężczyźni są podejrzani o zabójstwo, kobieta - o pomaganie przestępcom. Na 13 policja zapowiedziała konferencję prasową.

Lisa Holm zaginęła w niedzielę wieczorem w miasteczku Blomberg w południowo-zachodniej Szwecji. Po wyjściu z kawiarni, w której pracowała, zdążyła jeszcze wysłać sms-a do rodziców, że jest w drodze do domu. Od tamtej pory wszelki ślad po niej zaginął. Jej skuter, z kluczykiem w stacyjce, stał przed kawiarnią. Następnego dnia rozpoczęto poszukiwania. Pod koniec uczestniczyło w nich kilka tysięcy osób - policjantów, członków organizacji Missing People, przyjaciół zaginionej oraz wolontariuszy.

W trakcie poszukiwań znaleziono kilka przedmiotów należących do nastolatki, w tym rękawiczkę i futerał od telefonu komórkowego. Wczoraj wieczorem znaleziono ciało, a późno w nocy potwierdzono, że to zaginiona 17-letnia Lisa Holm.

Motywy jej zabójstwa nie są na razie znane. Wiadomo, że trzy zatrzymane osoby od niedawna przebywały w domu znajdującym się naprzeciwko kawiarni, w której pracowała dziewczyna.

d4f7y41

Podziel się opinią

Share

d4f7y41

d4f7y41
Więcej tematów