Trwa ładowanie...
d3lv6sl

Sztab Andrzeja Dudy podsumuje kampanię. Będą pierwsze nominacje?

We wtorek sztab Andrzeja Dudy ma podsumować kampanię wyborczą. Beata Szydło powiedziała, że jeszcze nie wiadomo, kto będzie w obsadzie kancelarii prezydenta. - To będą decyzje Andrzeja Dudy - podkreśliła szefowa sztabu Andrzeja Dudy.
Share
Sztab Andrzeja Dudy podsumuje kampanię. Będą pierwsze nominacje?
Źródło: PAP
d3lv6sl

W najbliższych planach Andrzeja Dudy jest zamknięcie spraw związanych z pełnieniem przez niego mandatu europosła. Dzień po wyborach Duda zapowiedział też, że zrzeknie się członkostwa w PiS.

O planowanych działaniach Dudy w pierwszym roku rządów mówił w radiowych "Sygnałach dnia" rzecznik PiS Marcin Mastalerek. Nowy prezydent złoży w sejmie projekt ustawy przywracającej stary wiek emerytalny i drugi - jego zdaniem jeszcze pilniejszy - dotyczący kwoty wolnej od podatku. Szydło powiedziała, że jeszcze w tym roku Duda zapewne przedstawi swój program dla młodzieży, nastąpi też powołanie Narodowej Rady Rozwoju.

Szydło nie chciała mówić o obsadzie kancelarii przyszłego prezydenta, ani o swoim ewentualnym w niej udziale. - To będą decyzje Andrzeja Dudy - podkreśliła.

d3lv6sl

- Świetnie nam się współpracowało. Udało nam się w tej kampanii zbudować zespół ludzi, którzy doskonale się rozumieli i z tego wyniknął nasz sukces, że się udało zbudować drużynę. Z tego mam największą satysfakcję, że grupa ludzi, która na początku stanęła przed zadaniem wydawałoby się niemożliwym, nie tylko sobie poradziła, ale zrobiła wielką rzecz - powiedziała Szydło.

Szydło zapewniła, że Andrzej Duda w okresie do 6 sierpnia będzie kontynuował spotkania z wyborcami.

Sam Duda pytany przez dziennikarzy, czy planuje teraz wypoczynek po kampanii, również podkreślił, że "na pewno będę chciał trochę wypocząć".

Zobacz także - Duda: obiecuję, że to nie będzie prezydentura zamknięta

d3lv6sl

Podziel się opinią

Share
d3lv6sl
d3lv6sl
Więcej tematów