Trwa ładowanie...

Szokujące ogłoszenie jednej z parafii. Przepowiadają wojnę z Rosją i Niemcami

"W związku z przygotowaniami Niemiec i Rosji do wojny zapraszamy w piątki na modlitwę różańcową" - w takich słowach Krucjata Różańcowa za Ojczyznę zachęcała wiernych z parafii Św. Andrzeja Boboli w Łomży do uczestnictwa we mszy. Ogłoszenia takiej treści można było zobaczyć na ulicach Łomży.

Share
Szokujące ogłoszenie jednej z parafii. Przepowiadają wojnę z Rosją i Niemcami
Źródło: PAP, Fot: Marcin Obara
d4ahw17

- Będziemy modlić się o pokój, zarówno ze Wschodu jak i z Zachodu napływają niepokojące informacje o zagrożeniu niepokojami i wojną, granica pożogi jest coraz bliżej Polski. Jako katolicy możemy modlić się o pokój, który przede wszystkim wypływa ze zgody z wolą Boża i przestrzeganiem Dekalogu - czytamy na stronie internetowej KRO.

- Mamy też na względzie zapowiedzi zawarte w Apokalipsie i uznanych objawieniach Maryjnych, które rozpatrujemy w kontekście „kondycji” Kościoła, w szczególności widzimy co się dzieje na Zachodzie - dodają organizatorzy.

Choć informacja dotyczy mszy, które odbyły się we wrześniu ubiegłego roku, to zdjęcie ogłoszenia zyskało nowe życie i szybko stało się dziś viralem w mediach społecznościowych. Po roku Krucjata Różańcowa w Łomży ma nowy cel. W najbliższą środę modlić się będzie o "odnowę moralną narodu polskiego".

d4ahw17

Podziel się opinią

Share
d4ahw17
d4ahw17
Więcej tematów