Trwa ładowanie...

Szokujące odkrycie policji w domu 22-latka. Trzymał psa na krótkiej smyczy przybitej do podłogi

• Policja w Kościerzynie przeszukała mieszkanie 22-latka podejrzanego o kradzież elektronarzędzi • Na miejscu funkcjonariusze dokonali bulwersującego odkrycia; znaleźli psa na krótkiej smyczy przybitej do podłogi w zdewastowanym pokoju • Ślady wskazują, że pies był bity. Właścicielowi grozi rok więzienia za znęcanie się i 5 lat za kradzież
Share
Szokujące odkrycie policji w domu 22-latka. Trzymał psa na krótkiej smyczy przybitej do podłogi
Źródło: KPP Kościerzyna
d3ic2s3

Na taki widok funkcjonariusze policji z Kościerzyny nie byli przygotowani. Mieszkanie 22-letniego mężczyzny przeszukiwali w związku z podejrzeniami o kradzież elektronarzędzi. W jednym z pokoi znaleźli wychudzonego psa.

Zwierzę było uwiązane na półmetrowej smyczy, przybitej do podłogi. Ślady wskazywały, że mógł być bity i nie był wyprowadzany na spacery. Właściciel nie był w stanie powiedzieć, dlaczego tak potraktował własnego pupila. Usłyszał zarzuty kradzieży i znęcania się nad zwierzętami, za co grozi mu odpowiednio: 5 lat i rok pozbawienia wolności.

Czworonóg został odebrany przez Inspektorat Ochrony Zwierząt Animals. Znajduje się pod opieką fundacji, która prawdopodobnie przeznaczy go do adopcji.

d3ic2s3

Podziel się opinią

Share
d3ic2s3
d3ic2s3
Więcej tematów