Trwa ładowanie...
d40bwb5

Szefowa sztabu Trumpa dla WP: ludzie się niepokoją

Musimy coś zrobić, bo cokolwiek robimy nie działa, ci ludzie się nas nie boją, a kraje nie czują się bezpiecznie. Ludzie się niepokoją. Jesteśmy mniej bezpieczni niż osiem lat temu i potrzebujemy zmiany - mówi w rozmowie z WP Kellyanne Conway, szefowa sztabu Donalda Trumpa.

Share
d40bwb5

Kellyanne Conway twierdzi, że wyborcy znów stają przed pytaniami: "czy wybierasz przyszłość, czy chcesz żeby było tak jak jest? Chcesz typowego polityka, czy spełnionego człowieka biznesu? Chcesz zmiany, czy więcej tego samego?".

- 70 proc. ludzi mówi ankieterom, że chcieliby skierować kraj na nowe tory - mówi w rozmowie z WP Conway.

d40bwb5

Jej zdaniem, kandydat Partii Demokratycznej na wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych Tim Kane wypadł słabo podczas debaty z Mikem Pence'm, kandydatem Partii Republikańskiej na to stanowisko. - Próbował skręcać w stronę obrażania. Wyobrażam sobie, że szczególnie mogło to dotknąć kobiety w domach, kiedy on toczył pianę i przerywał wszystkim. Przyszedł tu gotowy, żeby rzucać swoimi obelgami i z trudem wciskać je pomiędzy bardzo odpowiedzialne pytania prowadzącej. Niestety na większość z nich Tim Kane nie odpowiedział - mówiła.

- Kobiety nie lubią mężczyzn, którzy ich nie słuchają - dodała.

d40bwb5

Podziel się opinią

Share
d40bwb5
d40bwb5
Więcej tematów