Trwa ładowanie...
ycipk-1itsz5

Szef podlaskiej policji na celowniku komendanta głównego. Będzie dymisja?

Komendant podlaskiej policji ma poważne problemy. Wszczęte w sprawie jego radiowej wypowiedzi postępowanie wyjaśniające może zakończyć jego błyskotliwą policyjną karierę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Komendant wojewódzki policji w Białymstoku Daniel Kołnierowicz pożegna się ze stanowiskiem?
Komendant wojewódzki policji w Białymstoku Daniel Kołnierowicz pożegna się ze stanowiskiem? (PAP, Fot: Leszek Szymański)
ycipk-1itsz5

Z informacji "Faktu" wynika, że postępowanie wyjaśniające w sprawie Kołnierowicza, które wszczęto w piątek, skończy się dymisją komendanta wojewódzkiego policji. Już mówi się o potencjalnych następcach Kołnierowicza. Wśród nich wymienia się m.in. nazwisko insp. Dariusza Minkiewicza p.o. dyrektora departamentu porządku publicznego w MSWiA.

O Kołnierowiczu zrobiło się głośno po tym, jak w radiowym wywiadzie skomentował skargi policjantów ujawnione przez posłankę PO Bożenę Kamińską. Zaproponował zorganizowanie konkursu na anonimowe listy o parlamentarzystce. - Jest pytanie, czy to tak powinno być, czy nie? A może zorganizujmy konkurs na najlepszy anonim o pani Kamińskiej. O majątku, o podróżach służbowych, o działalności dotychczasowej. Proszę bardzo - precyzował szef podlaskiej policji.

ycipk-1itsz5

Od słów Kołnierowicza odcięła się natychmiast Komenda Główna Policji. - Wypowiedź komendanta wojewódzkiego nie była z nami konsultowana - skomentował rzecznik insp. Mariusz Ciarka.

Źródło: fakt.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1itsz5

ycipk-1itsz5
ycipk-1itsz5