Trwa ładowanie...
d20d6cw
d20d6cw
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Szef MSZ: polityka Francji wobec Romów jest słuszna

Szef włoskiego MSZ Franco Frattini po raz kolejny w ostatnich dniach poparł politykę Francji wobec Romów. - Linia prezydenta Sarkozy'ego nie została zrozumiana, a jest ona zgodna z europejskimi dyrektywami - oświadczył minister.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d20d6cw

- Uważam, że to linia słuszna - oznajmił Frattini w poniedziałek w Mediolanie podczas festynu rządzącej partii Lud Wolności. Zauważył też - Kiedy mówimy o imigracji, nie mówimy o uczciwych imigrantach, ale o tych, którzy kradną i rabują mieszkania.

- Te osoby muszą powrócić do krajów, z których przybyły - dodał włoski minister.

- Taka postawa to nie jest rasizm, ale to uczciwość i ochrona ofiar przestępstw, którymi się martwimy - zapewnił.

Rząd Silvio Berlusconiego udzielił jednoznacznego poparcia władzom Francji, które w ostatnim czasie zmusiły wielu nielegalnie przebywających w tym kraju romskich imigrantów do opuszczenia jego granic.

d20d6cw

Podziel się opinią

Share

d20d6cw

d20d6cw
Więcej tematów