Trwa ładowanie...
d331jhf

Szczyt nieudolności? Zgubił dowód osobisty przy włamaniu

Dariusz W. miał wyjątkowego pecha, kiedy próbował włamać się do jednego z mieszkań na Ursynowie w Warszawie. Mężczyzna zgubił tam swój dowód, kiedy przy jego pomocy chciał podważyć okno i dostać się do środka. Desperat próbował jeszcze odzyskać dokument, ale został spłoszony, a następnie zatrzymany przez ursynowskich policjantów.

Share
d331jhf

We wtorek po południu stołeczni funkcjonariusze uzyskali informację, że prawdopodobnie ktoś próbował włamać się do mieszkania przy ulicy Telekiego. Sprawca był widziany z dużymi ogrodowymi nożycami, w momencie kiedy przeskakiwał przez ogrodzenie. Policjanci rozpoczęli poszukiwania włamywacza i już po chwili zauważyli mężczyznę, odpowiadającego podanemu rysopisowi.

Okazało się, że zatrzymany Dariusz W. chciał dostać się do mieszkania przez uchylone okno. Kiedy próbował zrobić to przy pomocy swojego dowodu, dokument wpadł mu do środka. Niestety w odzyskaniu zguby, nie pomogły mu ogrodowe nożyce.

46-latek był pod wpływem alkoholu. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało ponad 0,8 promila w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za włamanie grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

d331jhf

Podziel się opinią

Share
d331jhf
d331jhf
Więcej tematów