Trwa ładowanie...
ycipk-1lmxfe

Szczecin. 2 chłopców wpadło do zbiornika przeciwpożarowego

Dwóch chłopców wpadło do zbiornika przeciwpożarowego przy ul. Twardowskiego w Szczecinie. Zostali już z niego wyciągnięci i przewiezieni do szpitala na szczecińskich Pomorzanach. Lekarze walczą o ich życie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szczecin. Strażacy przeszukują zbiornik w poszukiwaniu innych osób
Szczecin. Strażacy przeszukują zbiornik w poszukiwaniu innych osób (PAP, Fot: PAP/Marcin Bielecki)
ycipk-1lmxfe

Służby otrzymały powiadomienie o tragicznym wypadku chwilę po godzinie 15.

- Na terenie dawnego złomowiska przy Twardowskiego bawiło się 4 chłopców. Jeden z nich wpadł do zbiornika wodnego. Drugi z nich zadzwonił do nas i wyszedł naprzeciw strażakom. W tym czasie kolejny z nich próbował pomóc topiącemu się dziecku, jednak też wpadł do wody - przekazał w rozmowie z WP mł. asp. Przemysław Majer, rzecznik komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie

- Płetwonurkowie wyciągnęli dwóch chłopców w wieku 12-14 lat z wody i zostali oni przekazani do zespołu ratowniczego. Następnie zostali przetransportowani do szpitala - dodał mł. asp. Majer.

ycipk-1lmxfe

Reanimacja dwóch chłopców trwała ok. 30 minut. - Obaj trafili do szpitala na szczecińskich Pomorzanach, gdzie lekarze przy użyciu specjalistycznego sprzętu walczą o ich życie - przekazała Paulina Targaszewska, rzecznik Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Płetwonurkowie przeszukali dno zbiornika, jednak nikogo więcej nie znaleziono. Akcja straży pożarnej, w której brało łącznie 5 zastępów, została zakończona.

google
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1lmxfe

Andrzej Duda o wyroku TSUE ws. Sądu Najwyższego i KRS: jest znamienne

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1lmxfe

ycipk-1lmxfe
ycipk-1lmxfe