Trwa ładowanie...
djttai9
święta
11-12-2007 08:00

Święta i sylwester w TVN24

Specjalne wydania Magazynu 24, filmy dokumentalne, reportaże i
sylwestrowe wydanie Szkła Kontaktowego to propozycje programowe
kanału TVN24 na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.

Share
djttai9

Reporterzy rozsiani po całym świecie pokażą jak mijają święta w danym kraju czy regionie Polski. Stacja przypomni także te wydarzenia i historie minionego roku, które były ważne, interesujące, głośne. Oprócz tego w TVN24 nie zabraknie serwisów, wywiadów i magazynów.

"Fabryka bombek, hodowla karpi, skutki przejedzenia, kac po sylwestrowej nocy - to standardowe tematy okresu świąt Bożego Narodzenia. Będziemy się starali uniknąć sztampy i zaproponować naszym widzom coś naprawdę ciekawego i innego niż zazwyczaj" - mówi Sebastian Podkościelny, zca. dyrektora programowego TVN24.

Będzie więcej informacji, reportaży, ciekawostek, dokumentów. Pojawią się także specjalne wydania Magazynu 24 (od 25 grudnia do 1 stycznia 2008, oprócz Sylwestra, godzina 21.00). Każdy z Magazynów będzie poświęcony jednemu zagadnieniu, wydarzeniu minionego roku. Prowadzą na zmianę: Justyna Pochanke, Bogdan Rymanowski, Piotr Marciniak, Anna Jędrzejowska i Tomasz Sekielski.

W wigilijny wieczór, 24 grudnia o 17.30 na antenie TVN24 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu dokumentalno-fabularnego "Wielkie ucieczki" (emisja codziennie, do 1 stycznia 2008). Serial opowiada o odważnych i zdesperowanych Polakach. Ludziach, którzy postanowili opuścić komunistyczną ojczyznę za wszelką cenę i w każdy możliwy sposób. Każdy odcinek opowiada o innej ucieczce. Jest podzielony na dwie części - dokumentalną oraz fabularną. W części dokumentalnej - ogniwem łączącym jest postać dziennikarza Tomasza Sianeckiego, który prowadzi widza przez skomplikowane losy bohaterów. Część fabularna wiązała się z uruchomieniem potężnej filmowej maszyny.

djttai9

Kolejna propozycja to filmy dokumentalne z cyklu "24 godziny na własne oczy". To reportaże z miejsc, w których kamera TVN24 podglądała ludzi w wybranym miejscu przez całą dobę. Pierwszy odcinek w Wigilię o godzinie 22.00 poświęcony jest życiu stołecznego lotniska Okęcie.

Tymczasem 26 grudnia, także o 22.00 wyemitowany zostanie dokument w reżyserii Macieja Walczaka pod tytułem "Fabryka wolności".

Z kolei noc sylwestrowa w TVN24 upłynie w towarzystwie Grzegorza Miecugowa, Marka Przybylika i Marii Czubaszek. 31 grudnia Szkło Kontaktowe rozpocznie się już o 21.00 i potrwa do późnej nocy. Program będzie na żywo, wystąpią specjalni goście, politycy będą składać życzenia noworoczne, zaś telewidzowie jak zawsze będą mogli zadzwonić, wysłać smsa czy maila.

djttai9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djttai9
djttai9
Więcej tematów