Trwa ładowanie...
d4m6csx

Świadek Leppera odnalazł się

Poszukiwany od kilku dni przez policję Bogdan Gasiński - informator Andrzeja Leppera - odnalazł się i jest w Olsztynie.
Share
d4m6csx

W sobotę Gasiński był w Szczecinie. W jednym z tamtejszych hoteli zameldował się pod swoim imieniem i nazwiskiem. W niedzielę rano uciekł stamtąd przez okno, nie płacąc za pobyt. Nikt z obsługi hotelowej nie rozpoznał go.

W niedzielę po godz. 21.00 Bogdan Gasiński był już w Olsztynie. Przyjechał pociągiem relacji Szczecin-Olsztyn. Rozmawiała z nim reporterka Radia Olsztyn. Gasiński powiedział jej, że nie czuje się poszukiwany przez policję, gdyż - jak twierdzi - kontaktował się z nią.

Tymczasem Gasiński jest od czterech dni poszukiwany przez policję. Taką decyzję wydał 31 grudnia Sąd Rejonowy w Olsztynie. Kilka dni temu w tym mieście rozpoczął się proces, w którym Gasiński jest głównym oskarżonym. Prokuratura zarzuca mu, że sprzeniewierzył pieniądze firmy Inter-Commerce.

d4m6csx

Przez prawie rok główny świadek Leppera był kierownikiem gospodarstwa firmy w Klewkach koło Olsztyna. Właściciele Inter-Commercu twierdzą, że okradł ich na prawie 500 tys. zł. Ponieważ oskarżony nie stawił się w sądzie pod koniec grudnia, ten zdecydował o tymczasowym aresztowaniu Gasińskiego na 3 miesiące.

Bogdan Gasiński dostarczał też Andrzejowi Lepperowi informacje o rzekomej korupcji polityków SLD i Platformy Obywatelskiej. Twierdził również, że w Klewkach prowadzono eksperymenty z bakteriami wąglika. (kor, jask)

d4m6csx

Podziel się opinią

Share
d4m6csx
d4m6csx
Więcej tematów