Trwa ładowanie...
d2u6afg

Stuhrowi puściły nerwy. Aktor wezwał internautów do buntu

Maciej Stuhr opublikował na Facebooku post, w którym wezwał Polaków do działania. "I jak się macie w naszej Ojczyźnie? Dobrze? To nie mam pytań, siedźcie sobie spokojnie i bawcie się dobrze" - ironizował aktor. Jego post zrobił na internautach ogromne wrażenie.
Share
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę głównąŹródło: Agencja Gazeta
d2u6afg

Aktor wezwał Polaków do udziału w jutrzejszej manifestacji pod Pałacem Prezydenckim, która ma rozpocząć się o godzinie 20.00. To właśnie wtedy opozycja będzie prosić Andrzeja Dudę o zawetowanie ustaw sądowych. "Będzie ponoć prof. Rzepliński i kilka innych, zacnych zdradzieckich mordeczek" ironizował Maciej Stuhr odwołując się do słów Jarosława Kaczyńskiego, który w nocy z wtorku na środę powiedział zza sejmowej mównicy: "Nie wycierajcie mord swoich zdradzieckich nazwiskiem mojego brata", oraz do słów Krystyny Pawłowicz, która wtórując prezesowi PiS, grzmiała: "Macie mordy, tak jak prezes powiedział. Zdradzieckie mordy!"

Opublikowany przez aktora post zyskał niezwykłe zainteresowanie wśród internautów. W ciągu ostatnich kilku minut zareagowało na niego prawie 7 tysięcy internautów. Maciej Stuhr nie po raz pierwszy apeluje do internautów. W ostatnia sobotę aktor wzywał Polaków do udziału w demonstracji "To NIE Koniec! Powstrzymajmy Zamach Stanu” zorganizowanej przez opozycję.

d2u6afg

Podziel się opinią

Share
d2u6afg
d2u6afg
Więcej tematów