Trwa ładowanie...
d34ykfo

Stuhrowi puściły nerwy. Aktor wezwał internautów do buntu

Maciej Stuhr opublikował na Facebooku post, w którym wezwał Polaków do działania. "I jak się macie w naszej Ojczyźnie? Dobrze? To nie mam pytań, siedźcie sobie spokojnie i bawcie się dobrze" - ironizował aktor. Jego post zrobił na internautach ogromne wrażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Agencja Gazeta)
d34ykfo

Aktor wezwał Polaków do udziału w jutrzejszej manifestacji pod Pałacem Prezydenckim, która ma rozpocząć się o godzinie 20.00. To właśnie wtedy opozycja będzie prosić Andrzeja Dudę o zawetowanie ustaw sądowych. "Będzie ponoć prof. Rzepliński i kilka innych, zacnych zdradzieckich mordeczek" ironizował Maciej Stuhr odwołując się do słów Jarosława Kaczyńskiego, który w nocy z wtorku na środę powiedział zza sejmowej mównicy: "Nie wycierajcie mord swoich zdradzieckich nazwiskiem mojego brata", oraz do słów Krystyny Pawłowicz, która wtórując prezesowi PiS, grzmiała: "Macie mordy, tak jak prezes powiedział. Zdradzieckie mordy!"

Opublikowany przez aktora post zyskał niezwykłe zainteresowanie wśród internautów. W ciągu ostatnich kilku minut zareagowało na niego prawie 7 tysięcy internautów. Maciej Stuhr nie po raz pierwszy apeluje do internautów. W ostatnia sobotę aktor wzywał Polaków do udziału w demonstracji "To NIE Koniec! Powstrzymajmy Zamach Stanu” zorganizowanej przez opozycję.

d34ykfo

Podziel się opinią

Share
d34ykfo
d34ykfo
Więcej tematów