Trwa ładowanie...
d1s3t5h
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Strzelanina we Francji. Cztery osoby nie żyją

Pijany mężczyzna zastrzelił troje członków jednej rodziny na romskim obozowisku w północno-wschodniej Francji, zabijając następnie interweniującego żandarma - poinformowała miejscowa policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci pomagają dziennikarzowi zaatakowanemu przez Romów po strzelaninie w Roye
Policjanci pomagają dziennikarzowi zaatakowanemu przez Romów po strzelaninie w Roye (PAP/EPA, Fot: Yoan Valat)
d1s3t5h

Tragedia wydarzyła się w pobliżu miasta Roye, na południowy wschód od Amiens. Wśród ofiar śmiertelnych jest półroczne niemowlę, a trzyletnie dziecko zostało ciężko ranne. Zabójca postrzelił także dwóch żandarmów, z których jeden później zmarł.

Ciężko rannego w wymianie ognia z policją sprawcę aresztowano. Motywy jego czynu nie są na razie znane.

Jak powiedział francuskiej telewizji informacyjnej BFM TV zastępca lokalnego mera Freddy Cantrel, zabójca należał do tej samej wędrownej wspólnoty co jego ofiary.

d1s3t5h

Podziel się opinią

Share

d1s3t5h

d1s3t5h
Więcej tematów