Trwa ładowanie...

Strzelanina w Little Rock w USA - 25 rannych

25 osób zostało rannych w strzelaninie, do której doszło nad ranem w jednym z nocnych klubów w Little Rock, stolicy amerykańskiego stanu Arkansas. Według policji zajście, które było finałem kłótni podczas koncertu, nie ma związku z terroryzmem.
Share
Strzelanina w Little Rock w USA - 25 rannych
Źródło: PAP/EPA, Fot: Kevin Hagen
d13vmkd

25 osób, a nie 17 jak wcześniej podawano, zostało rannych w strzelaninie, do której doszło nad ranem w jednym z nocnych klubów w Little Rock, stolicy amerykańskiego stanu Arkansas. Kolejne trzy osoby odniosły obrażenia niezwiązane z bronią palną. Nikt nie zginął.

Według policji zajście było finałem kłótni podczas koncertu i nie ma związku z terroryzmem. Życie rannych osób nie jest zagrożone. Stan jednej z nich, początkowo określany jako krytyczny, jest już stabilny.

Nie wiadomo jeszcze, ilu ludzi użyło w klubie broni. Policja zbiera na miejscu materiał dowodowy. Media informują, że kiedy padły strzały, wśród gości klubu wybuchła panika. Ludzie rzucili się do wyjścia i właśnie wtedy trzy osoby odniosły obrażenia.

W maju jedna osoba zginęła, a sześć zostało rannych podczas strzelaniny, do której doszło na koncercie w Jonesboro w stanie Arkansas.

W piątek doszło do strzelaniny w Nowym Jorku. Sprawca, lekarz i były pracownik szpitala, zabił 1 lekarza i ranił 6 innych osób, w tym 5 ciężko. Burmistrz Nowego Jorku oświadczył, że nie był to akt terrorystyczny, ale konflikt związany z miejscem pracy.

d13vmkd

Podziel się opinią

Share
d13vmkd
d13vmkd
Więcej tematów