Trwa ładowanie...
drybtfu
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Strzelanina w bazie wojskowej - zginęło 11 osób

• 11 osób, w tym dwóch Hiszpanów, zginęło w strzelaninie w bazie wojskowej w Republice Zielonego Przylądka
• Poinformowały w nocy z wtorku na środę władze tego wyspiarskiego kraju na Atlantyku, położonego w pobliżu zachodniego wybrzeża Afryki
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne (AFP, Fot: SAM PANTHAKY)
drybtfu

Jeden z żołnierzy otworzył ogień do ludzi znajdujących się w centrum telekomunikacyjnym na terenie bazy.

Na miejscu zginęło ośmiu wojskowych, w tym dowódca bazy, i trzech cywilów. Wśród zabitych jest dwóch hiszpańskich techników.

Nie wiadomo, jaki był motyw tej zbrodni. Zabójcy udało się uciec. Trwają jego poszukiwania.

drybtfu

Zobacz także: Strzelanina w bazie wojskowej Fort Hood

drybtfu

Podziel się opinią

Share

drybtfu

drybtfu
Więcej tematów