Trwa ładowanie...
d2e4hp2

Strzelali plastikowymi kulkami do księży w Rzeszowie. Dwóch nastolatków zatrzymanych

Policja zatrzymała dwóch nastolatków. To oni mieli strzelać z repliki pistoletu i rewolweru do księży podczas wizyty duszpasterskiej. Choć nikomu nie wyrządzili krzywdy, o ich losie zdecyduje sąd rodzinny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja zabezpieczyła materiały dowodowe
Policja zabezpieczyła materiały dowodowe (Policja)
d2e4hp2

Są nowe informacje w sprawie z Rzeszowa. W sobotę 18 stycznia ktoś strzelał do księży podczas wizyty duszpasterskiej. Towarzyszyli im ministranci. Okazuje się, że stoi za tym dwóch nastolatków w wieku 13 i 15 lat.

"Dla zabawy" strzelali z mieszkania jednego z nich plastikowymi kulkami z repliki pistoletu i rewolweru, w których materiałem miotającym był gaz CO2. Jeden z nastolatków strzelał do księdza, drugi twierdzi, że do drzew. Ustalono, że chłopcy nie celowali do innych osób. Nikomu nic się nie stało.

Nastolatkowie będą odpowiadać za narażenie człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia lub spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zebrane w sprawie materiały dowodowe policjanci przekażą do Sądu Rodzinnego w Rzeszowie. On zdecyduje o dalszych losie nastolatków.

d2e4hp2

Zobacz też: Zamieszanie z zawieszeniem Julii Pitery. "Uspokoiła się"

O tym, że ktoś strzelał do księży, mieszkańcy dowiedzieli się na niedzielnej mszy. Zawiadomienie w sprawie policja otrzymała po kilku dniach.

Przeczytaj również:

Kolęda 2020. Ile dać księdzu jako ofiarę? [NASZE BADANIE]

"Nie wpuszczam księdza po kolędzie". Opinie Polaków są podzielone

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2e4hp2

Podziel się opinią

Share

d2e4hp2

d2e4hp2
Więcej tematów