Trwa ładowanie...
d1lbbvn
Strzały i blokady w Nysie. Postrzelony 22-latek w szpitalu

Strzały i blokady w Nysie. Postrzelony 22-latek w szpitalu

22-latek trafił do szpitala prawdopodobnie po tym, jak został postrzelony podczas ucieczki przed policją w Nysie. Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, jego stan jest ciężki. W nocy przeszedł operację. W szpitalu jest pilnowany przez policję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1lbbvn

Jak powiedział nam komisarz Hubert Adamek z opolskiej policji, zdarzenie miało miejsce w czwartek ok. godz. 23. Na jednej z ulic policja legitymowała grupę osób. W pewnym momencie jeden z mężczyzn wsiadł do stojącego obok audi i uciekł, próbując przejechać policjanta. Jeden z funkcjonariuszy oddał strzały w stronę oddalającego się auta. W mieście w nocy policja zorganizowała blokady dróg.

O 1.30 w nocy policja dostała informację, że do szpitala zgłosił się mężczyzna, który może mieć związek w tymi wydarzeniami.

d1lbbvn

W tej chwili blokad dróg już nie ma i poszukiwania przerwano. Najprawdopodobniej 22-latek, znajdujący się w szpitalu, to ten, który uciekł samochodem. Policja jednak w tej chwili nie może jeszcze tego na 100 proc. potwierdzić. - Cały czas trwają czynności wyjaśniające - powiedział nam Hubert Adamek.

Zobacz również: pijany pędził po ulicach

d1lbbvn

Podziel się opinią

Share

d1lbbvn

d1lbbvn
Więcej tematów