Trwa ładowanie...
17-06-2014 11:14

Stacja metra Dworzec Wileński prawie gotowa. Będzie można ją zwiedzić

U zbiegu al. Solidarności i ul. Targowej widać już niebieskie zadaszenia 13 wejść do stacji metra Dworzec Wileński. Z kolei pod ziemią zakończyła się budowa ponad 120 metrowej platformy peronowej, a także torowisk i rozjazdów. W podziemnym pasażu handlowym trwają prace wykończeniowe. W ostatnią niedzielę miesiąca, 29 czerwca, warszawiacy będą mieli okazję zwiedzić budowaną stację C15 - Dworzec Wileński.

Stacja metra Dworzec Wileński prawie gotowa. Będzie można ją zwiedzićŹródło: WawaLove.pl, fot: www.budowametra.pl
dafqfy1
dafqfy1

Po raz czwarty w tym roku m.st. Warszawa wraz z Metrem Warszawskim Sp. z o.o. oraz wykonawcą - AGP Metro Polska S.C. zapraszają mieszkańców stolicy na Dni Otwarte na stacjach centralnego odcinka II linii metra.

Stacja Dworzec Wileński udostępniona będzie 29 czerwca dla zwiedzających w godz. 9.00 - 18.00. Aby wziąć udział w zwiedzaniu, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Podczas godzinnej wycieczki przyszli pasażerowie wraz z przewodnikami przejdą podziemnymi korytarzami, zejdą na peron pasażerski, wejdą do hali odpraw i przyszłej galerii handlowej. Zwiedzą również pomieszczenia technologiczne, które podczas codziennej eksploatacji dostępne będą tylko dla pracowników obsługi. Będzie możliwość wykonania zdjęć.

Rejestracja osób zgłaszających chęć zwiedzenia stacji Dworzec Wileński rozpocznie się w dniu 18 czerwca o godzinie 9.00 i będzie trwała do wyczerpania miejsc.

Zasady rejestracji uczestników (PDF)

Regulamin pobytu gości na terenie budowy (PDF)

Formularz Zgłoszeniowy (preferowany DOC)
; (PDF)

dafqfy1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dafqfy1
Więcej tematów