Trwa ładowanie...
d5jej3y
spotify

Spotify Wrapped 2020. Czas na podsumowanie roku. Jak je włączyć?

Spotify Wrapped - wraz z początkiem roku ruszyło podsumowanie roku w aplikacji Spotify. Jednak nie wszyscy użytkownicy mogą je uruchomić. Jak włączyć Spotify Wrapped 2020?
Share
Spotify Wrapped 2020. Jak włączyć?
Spotify Wrapped 2020. Jak włączyć?
d5jej3y

Spotify Wrapped 2020. Czas na podsumowanie roku

Początek grudnia to tradycyjnie dla Spotify czas na podsumowania roku. Firma obsługująca popularną aplikację, w której można słuchać muzyki, zebrała dane dotyczące tego, jakich utworów słuchają użytkownicy. Przygotowano zestawienie najpopularniejszych wykonawców, gatunków czy albumów. To jednak nie koniec podsumowań, gdyż Spotify tworzy podsumowanie indywidualnie dla każdego użytkownika.

Rok temu Spotify po raz pierwszy przygotowało podsumowanie na ekrany smartfonów. Wtedy wybrano metodę prezentacji danych w formie stories. Tegoroczne podsumowanie ma się pojawić na stronie głównej aplikacji. By uruchomić podsumowanie wystarczy kliknąć w odpowiednie okno. Spotify przygotowało też playlistę ulubionych utworów każdego użytkownika w 2020 roku.

d5jej3y

Spotify Wrapped 2020. Jak włączyć?

Spotify Wrapped 2020 można zobaczyć też poziomu komputera i przeglądarki. Niezbędne jest wejście na stronę spotify.com/wrapped. Jeśli jednak podsumowanie nie będzie jeszcze dostępne, to należy zachować cierpliwość. Spotify wciąż przetwarza dane i nie każdy użytkownik dostał jeszcze swoje osobiste podsumowanie.

Spotify to serwis, który prezentuje społecznościowe podejście do słuchania i odkrywania nowej muzyki (listy znajomych, rekomendacje itp.). Korzystają z niej setki milionów ludzi na całym świecie. Spotify jest dostępne w 89 krajach; większości państw Europy, obu Ameryk, Australii, Nowej Zelandii oraz na obszarze niektórych państw azjatyckich i afrykańskich.

Pieniądze dla artystów. Jarosław Sellin odpowiada na list Pawła Kukiza

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d5jej3y

Podziel się opinią

Share
d5jej3y
d5jej3y
Więcej tematów