Trwa ładowanie...
d2nlwez

Specjalne wydanie #dziejesienazywo na Światowe Dni Młodzieży

Już dziś, w drugim dniu Światowych Dni Młodzieży, do Polski przyleci papież Franciszek. Spotka się on z prezydentem RP Andrzejem Dudą i polskimi władzami. Na jego przybycie czekają tłumy pielgrzymów z całego świata. Samolot z papieżem wyląduje na lotnisku w podkrakowskich Balicach o godzinie 16.00. Już o 15.45 w Wirtualnej Polsce rusza specjalne wydanie #dziejesienazywo. W programie m.in. relacje naszych reporterów na żywo z Krakowa i Częstochowy, materiały wideo, rozmowy z gośćmi i ekspertami ze studia w Warszawie i Krakowie. Będziemy też śledzić na żywo poszczególne punkty wizyty papieża w Polsce. (Zdjęcia z lotniska Kraków-Balice dzięki uprzejmości TVP S.A.).

Share
d2nlwez

W studiu w Warszawie Jacek Gądek porozmawia m.in. z Pawłem Milcarkiem, założycielem i redaktorem naczelnym kwartalnika "Christianitas" i Tomaszem Krzyżakiem, szefem działu krajowego "Rzeczpospolitej", ekspertem ds. Kościoła. Naszymi gośćmi będą również historyk Kościoła Magdalena Ogórek i jezuita, ojciec Wacław Oszajca.

Reporterka Wirtualnej Polski Agnieszka Kopacz porozmawia w Krakowie na żywo z Jarosławem Gowinem i ojcem Grzegorzem Kramerem. Wydanie specjalne #dziejesienazywo już dziś o 15:45 na stronie głównej Wirtualnej Polski.

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze i Facebooku. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

d2nlwez
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nlwez
d2nlwez
Więcej tematów