Trwa ładowanie...

Śmierć ośmiolatka. Pomylił płatki śniadaniowe z metamfetaminą.

Ośmioletni chłopiec zmarł po przedawkowaniu metamfetaminy. Z całkowitym przekonaniem, że są to jego płatki śniadaniowe. Okazało się, że narkotyki były własnością ojca ofiary.
Share
Płatki śniadaniowe
Płatki śniadanioweŹródło: Getty Images
d3tiptm

Płatki kukurydziane – trucizna XXI wieku?

Curtis Collman III rzekomo wziął omyłkowo zapas narkotyków należący do jego ojca za płatki kukurydziane. Według raportu toksykologicznego była to wystarczająca dawka będąca w stanie uśmiercić dorosłego człowieka. Incydent miał miejsce 21 czerwca w Jackson, stanie Indiana i doprowadził on do aresztowania ojca chłopca, Curtisa Collmana II. Oskarżono go o nieumyślne spowodowanie śmierci, jak również o posiadanie broni palnej oraz kradzież. Na koncie miał też wcześniej zarzuty dotyczące rzekomej próby przestępstwa na tle seksualnym.

Za późno na pomoc.

41-letni ojciec chłopca nie wykonał telefonu na pogotowie, gdy zorientował się, że coś złego dzieję się z jego synem. Zamiast tego postanowił wezwać swojego kolegę. W momencie nadejścia przyjaciela, oskarżony ponoć krzyczał, że nie pójdzie do więzienia. Następnie groził pistoletem, że zastrzeli całą trójkę będącą na miejscu zdarzenia. Następnie przetransportował syna, który w tym samym czasie doświadczał drgawek, do mieszkania swoich rodziców. Dziadkowe natychmiastowo zadzwonili na pogotowie, jednak było już za późno by uratować ich wnuka.

d3tiptm

Podziel się opinią

Share
d3tiptm
d3tiptm
Więcej tematów