Trwa ładowanie...

Śląskie. Piesza potrącona na DK 1 w Czechowicach-Dziedzicach. Gigantyczne utrudnienia

Groźny wypadek w Czechowicach-Dziedzicach. Samochód ciężarowy potrącił kobietę na pasach przechodzącą przed drogę krajową nr 1. Droga była zablokowana. Kierowcy stoją w gigantycznym korku.
Share
Czechowice-Dziedzice. Po potrąceniu pieszej przez ciężarówkę DK1 została całkowicie zablokowana.
Czechowice-Dziedzice. Po potrąceniu pieszej przez ciężarówkę DK1 została całkowicie zablokowana.Źródło: Bielskie Drogi
d4glgt3

Do potrącenia kobiety doszło około godziny 11.00 na DK 1 w Czechowicach-Dziedzicach, na wysokości ulicy Legionów. Ruch w kierunku Bielska-Białej został całkowicie zablokowany. Potrącona kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Czechowice-Dziedzice. Po wypadku zblokowana DK 1

Jak poinformował portal czecho.pl po godzinie drogę udało się częściowo odblokować, ale korek wciąż sięgał do Goczałkowic Zdroju do skrzyżowania z ulicą Szkolną. W drugą stronę w kierunku Katowic korek sięga skrzyżowania z ulicą Ligocką. Zachowana jest natomiast przejezdność skrzyżowania DK-1 z ulicą Legionów w stronę Zabrzega i Czechowic-Dziedzic. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

d4glgt3

Wypadek na DK 1 spowodował też korki w centrum Czechowic-Dziedzic, bo jadąc tamtędy kierowcy próbują ominąć korek na DK 1.

Na razie nie są znane przyczyny wypadku. Na miejscu wciąż pracują policjanci z bielskiej drogówki.

Kilka dni temu do poważnego wypadku doszło też w Bielsku-Białej. Na ul. Daszyńskiego (Komorowice Krakowskie) mercedes zderzył w się z bmw. W wyniku uderzenia kierowca mercedesa został poszkodowany. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Ranny mężczyzna został opatrzony przez ratowników medycznych. Nie było potrzeby pilnej hospitalizacji.

Powrót do szkół. Są niepokojące dane o roli dzieci w pandemii koronawirusa

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4glgt3

Podziel się opinią

Share
d4glgt3
d4glgt3
Więcej tematów