Trwa ładowanie...

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 39-latka. Mężczyzna miał rany kłute klatki piersiowej

• Zmarł 39-latek, którego znaleziono w jednym z mieszkań w Żorach, z raną kłutą klatki piersiowej
• W związku ze śmiercią mężczyzny zatrzymano jego ojca i brata, których następnie zwolniono do domu
• Bliższe okoliczności zdarzenia są nadal wyjaśniane

Share
Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 39-latka. Mężczyzna miał rany kłute klatki piersiowejŹródło: WP, fot: Zenon Kubiak
d31lu2v

W piątek, 15 lipca, na jednym z osiedli w Żorach znaleziono 39-latka z raną kłutą klatki piersiowej. Informację o zdarzeniu miejscowi policjanci otrzymali ok. godziny 15. Odebrali wtedy telefon od dyspozytora pogotowia ratunkowego, który powiadomił ich, że wysłał zespół ratownictwa do rannego mężczyzny.

Funkcjonariusze bezzwłocznie udali się na miejsce zdarzenia. W jednym z mieszkań, w przedpokoju, zastali leżącego, nieprzytomnego człowieka z raną kłutą klatki piersiowej. Mimo reanimacji, mężczyzna zmarł.

W związku ze śmiercią 39-latka zatrzymano jego 61-letniego ojca i 31-letniego brata. Przez cały weekend śledczy przesłuchiwali świadków i wykonali szereg innych czynności. Prokurator zlecił też przeprowadzenie sekcji zwłok mężczyzny.

Do tej pory nikomu nie przedstawiono zarzutów, jednak wszczęto śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Obaj zatrzymani zostali zwolnieni do domu, a bliższe okoliczności zdarzenia są nadal wyjaśniane.

d31lu2v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31lu2v
d31lu2v
Więcej tematów