Trwa ładowanie...
dja3o4l

Mysłowice. Kierowcy, będą utrudnienia na A4

Kto planuje w najbliższą noc z czwartku na piątek podróżować mysłowickim odcinkiem autostrady, będzie musiał uzbroić się w cierpliwość. Ruch na bramkach zostanie całkowicie wstrzymany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Planowane utrudnienia na autostradzie A4
Planowane utrudnienia na autostradzie A4 (Stalexport Autostrada Małopolska S.A)
dja3o4l

Kierowcy, którzy będą wtedy podróżować w kierunku Katowic napotkają na utrudnienia przy poborze opłat w Mysłowicach. Przez kilkadziesiąt minut ruch zostanie całkowicie wstrzymany z powodu montażu „bramownicy”.

"Na bramkach wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu, w związku z którą część pasów będzie niedostępna dla kierowców. Przed godziną trzecią w nocy, 30 października br., nastąpi krótkotrwałe całkowite wstrzymanie ruchu na bramkach w stronę Katowic" – czytamy w komunikacie spółki Stalexport Autostrada Małopolska, zarządzającej odcinkiem autostrady A4 Katowice-Kraków.

Prace rozpoczną się ok. godz. 21 w czwartek – wtedy wyłączony zostanie lewy pas ruchu, prowadzący do poboru opłat w Mysłowicach. Także osiem pasów w kierunku Katowic będzie chwilowo nieczynnych. Kierowcy będą mogli korzystać z pozostałych możliwości. Przywrócenie organizacji ruchu ma nastąpić w piątek ok. godz. 5 rano.

dja3o4l

Ministerstwo ma plan. Chce wszystkich autostrad bez bramek

Zarządca prosi kierowców, by najlepiej zaplanowali sobie podróż na inne godziny, gdy trasa jest w pełni przejezdna. Apeluje również o ostrożność przy dojeździe do mysłowickiego odcinka i zwracanie uwagi na zmienione oznakowanie.

Wszelkie informacje dot. terminów i lokalizacji zmian w organizacji ruchu dostępne są na stronie www.ia4.pl oraz mediach społecznościowych zarządcy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dja3o4l

Podziel się opinią

Share
dja3o4l
dja3o4l
Więcej tematów