Trwa ładowanie...
dy52bnb

Gliwice. Uwaga kierowcy. Utrudnienia na ul. Toszeckiej

Na ulicy Toszeckiej w Gliwicach rozpoczęła się budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej i wody. Na czas prac jezdnia została zwężona. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, zmieniły się też trasy autobusów.
Share
Gliwice. Kierowcy na utrudnienia napotkają na ulicy Toszeckiej.
Gliwice. Kierowcy na utrudnienia napotkają na ulicy Toszeckiej.Źródło: UM Gliwice
dy52bnb

Prace na ulicy Toszeckiej w Gliwicach obejmują budowę przyłącza kanalizacji sanitarnej i wody. Prowadzone są tuż za skrzyżowaniem z ulicami Świętojańską i Jana Śliwki, na pasie prowadzącym w kierunku ronda imienia Lecha Kaczyńskiego. Roboty będą przeprowadzone dwuetapowo. Pierwszy z nich rozpoczął się w poniedziałek 22 lutego, drugi zaplanowano na 1 marca. Prace potrwają około pięciu dni.

Gliwice. Utrudnienia na ulicy Toszeckiej

Na ten czas zmieniona została organizacja ruchu. Pas ulicy Toszeckiej prowadzący w kierunku ronda im. Lecha Kaczyńskiego został zamknięty. Ruch poprowadzono pasem do lewoskrętu prowadzącego od ronda im. Lecha Kaczyńskiego do ulicy Jana Śliwki. Objazd został wytyczony w kierunku drogi krajowej nr 88, a następnie do Drogowej Trasy Średnicowejz wyjazdem do ulicy Jana Śliwki.

dy52bnb

W związku ze zmianą organizacji ruchu, na czas prac zaplanowanych na 1 marca zostaną wytyczone objazdy dla linii autobusowych numer 202 i 624. Po obsłudze przystanku Gliwice Dworzec PKP 04 autobusy pojadą trasą objazdową ulicami: Bohaterów Getta Warszawskiego, Byliny, Dubois i Śliwki i włączą się na stałą trasę przejazdu na przystanku Gliwice Śliwki 01. Dla linii autobusowych numer 202 i 624 wyłączony z obsługi będzie przystanek Gliwice Toszecka 01 w kierunku ulicy Portowej i Wilczego Gardła. Godziny odjazdów autobusów pozostaną niezmienione.

Zakopane. Policja podsumowuje weekend. "Sobotnia noc wyjątkowo spokojna"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dy52bnb

Podziel się opinią

Share
dy52bnb
dy52bnb
Więcej tematów