Trwa ładowanie...

Bielsko-Biała. Ukradła saszetkę z dokumentami i pieniędzmi, mieszkańcy pomogli ją znaleźć

Policjanci z Bielska Białej znaleźli i zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież saszetki z zawartością 2700 złotymi. Personalia złodziejki udało się ustalić dzięki informacjom od mieszkańców miasta.
Share
Bielsko-Biała. Dzięki pomocy mieszkańców udało się odnaleźć 75-letnią złodziejkę.
Bielsko-Biała. Dzięki pomocy mieszkańców udało się odnaleźć 75-letnią złodziejkę.Źródło: Śląska Policja
d2zucop

Do zdarzenia doszło 7 stycznia około godziny 15.30 w salonie Orange w Centrum Handlowym Gemini przy ulicy Leszczyńskiej 20 w Bielsku-Białej. Moment kradzieży i osoba podejrzewana o jej dokonanie zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu wewnątrz lokalu. Kobieta wykorzystała moment nieuwagi jednego z klientów i zabrała pozostawioną na oparciu krzesła saszetkę. Wewnątrz niej znajdowały się dokumenty, gotówka oraz telefon komórkowy. Właściciel straty oszacował na 2700 złotych.

Bielsko-Biała. Odnaleziona złodziejka

Sprawą zajęli się śledczy z Komisariatu I w Bielsku-Białej, którzy zdecydowali się opublikować wizerunek poszukiwanej kobiety. Dzięki informacjom przekazanym przez mieszkańców Bielska-Białej śledczy ustalili jej tożsamość. To 75-letnia mieszkanka powiatu bielskiego. Policjanci zatrzymali ją w miejscu zamieszkania. Stróże prawa odzyskali skradziony telefon i dokumenty. Za kradzież grozi jej kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

d2zucop

Policjanci dziękują wszystkim mieszkańcom, którzy przyczynili się do zatrzymania złodziejki. Przypominają też o kampanii „nie reagujesz — akceptujesz! To kampania społeczna śląskiej policji, która ma na celu przede wszystkim ograniczenie liczby przestępstw pospolitych, między innymi poprzez zwiększenie świadomości obywatelskiej i wzmocnienie reakcji mieszkańców regionu na naruszenia prawa szczególnie dla nich uciążliwe. Bezpieczeństwo publiczne to nasza wspólna sprawa i wspólna troska.

PiS. Politolog o losach Dworczyka. "Kandydat na następcę Kaczyńskiego"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2zucop

Podziel się opinią

Share
d2zucop
d2zucop
Więcej tematów