ycipk-1zhnl8

Sky News: znaleziono części ciała saudyjskiego dziennikarza

Nowe fakty ws. dziennikarza, który zaginął po wejściu do konsulatu Arabii Saudyjskiej w w Stambule. Części ciała Jamala Chaszodżdżiego znaleziono w ogródku konsula generalnego - podało Sky News, powołując się na swoje żródła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sky News: znaleziono części ciała saudyjskiego dziennikarza
(East News)
ycipk-1zhnl8

SkyNews podało, że znaleziono fragmenty ciała Jamala Chaszodżdżiego. Jak wynika z informacji stacji telewizyjnej, szczątki dziennikarza odnaleziono w ogrodzie domu saudyjskiego konsula generalnego. Zwłoki zostały "pocięte", a twarz "oszpecona" - informuje Sky News, nie ujawniając swych źródeł.

Warto zaznaczyć, że Sky News podał informację o szczątkach Chaszodżdżiego po tym, jak turecki prezydent oświadczył, że nie znaleziono ciała zamordowanego dziennikarza, wzywając Arabię Saudyjską do podania, gdzie się ono znajduje.

ycipk-1zhnl8

Przypomnijmy: Chaszodżdżi zaginął we wtorek 2 października. Mężczyzna odwiedził konsulat w Stambule - miał załatwić formalności w związku z zbliżającym się ślubem. Po zaginięciu dziennikarza do internetu trafił film z kamery przemysłowej. Na nagraniu widać, jak mężczyzna wszedł do konsulatu i później już z niego nie wyszedł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1zhnl8

ycipk-1zhnl8
ycipk-1zhnl8