"Skończyły się czasy, w których wy wyznaczaliście, kto może być dziennikarzem". Awantura w TVP

Do ostrej wymiany zdań doszło w programie "Bez retuszu". Europoseł PO Adam Szejnfeld pokłócił się z dziennikarzem TVP Info Michałem Rachoniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Szejnfeld
Adam Szejnfeld (PAP)

- To jest pana partia - stwierdził podczas dyskusji Szejnfeld, mówiąc o powiązaniach Michała Rachonia z PiS.

Dziennikarz TVP odparł, że wyprasza sobie tego rodzaju sformułowania. Użytkownicy Twittera przypomnieli jednak jego polityczną przeszłość.

Zarzuty o stronniczość

- Nie mówię, że nie jest pan dziennikarzem, ale jest pan dziennikarzem stojącym po jednej stronie - zauważał europoseł PO.

- Pan mi nie pozwala wyrażać swoich poglądów? Czy ja jako publicysta nie mam prawa wyrażać swoich poglądów? Więc co mi pan tutaj wyjeżdża z partią polityczną?! - ripostował Rachoń. - Wali się wasz system. Ja wiem, że to boli - dodał.

Rachoń nie jest członkiem partii

Dyskusje zakończył prowadzący program Michał Adamczyk stwierdzając, że zarzuty Adama Szejnfelda są nieprawdziwe, ponieważ Michał Rachoń nie jest obecnie członkiem partii.

Rachoń jest gospodarzem programów publicystycznych w TVP Info. Niedawno wywołał kontrowersje porównując sędziów Sądu Najwyższego do komunistów, którzy mordowali Żołnierzy Wyklętych. Często krytykuje na wizji opozycje.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.