Trwa ładowanie...
d25ort6

Skatował psa, szuka go cała Polska. Były pracodawca Bartosza Donarskiego zabrał głos

Policja wydała list gończy, a internauci prowadzą własną akcję poszukiwawczą. Wszystko po to, by odnaleźć kata pieska Fijo. Oświadczenie w sprawie postanowiła wydać też firma, w której Bartosz Donarski był pracownikiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sprawa wstrząsnęła całą Polską
Sprawa wstrząsnęła całą Polską (Facebook.com)
d25ort6

Donarski oskarżony jest o skatowanie swojego 4-miesięcznego psa i zostawienie go w kałuży krwi. Fijo bardzo ucierpiał - ma m.in. złamaną szczękę i paraliż łap.

Facebook.com
Podziel się

Internautom szybko udało się zidentyfikować sprawcę. Pojawiły się informacje, że pracuje w Szkocji w Millers of Speyside, firmie zajmującej się produkcją mięsa. Później użytkownicy mediów społecznościowych donosili, że wrócił do Polski.

d25ort6

Sprawa dotarła jednak do właścicieli Millers of Speyside, którzy wydali oświadczenie. Piszą w nim o licznych wiadomościach, jakie docierają do nich od zaniepokojonych klientów. Jednocześnie przypominają, ze Donarski nie jest już pracownikiem ich firmy, a sprawą oskarżeń o skatowanie psa zajmuje się polska policja.

Postanowiliśmy dopytać firmę o Donarskiego. - Odszedł z firmy ponad rok temu. Myślę, że przebywa w Niemczech - odpowiedział krótko WP przedstawiciel Millers of Speyside.

Zobacz także: Arktyczne mrozy i niedźwiedzie polarne. Ci Polacy są tym zachwyceni

d25ort6

Podziel się opinią

Share

d25ort6

d25ort6
Więcej tematów