Trwa ładowanie...
d1fe2f2

Skandal we wrocławskim Aquaparku. Inwestycja sprzedana za bezcen!

Warta pół miliona inwestycja wrocławskiego Aquaparku wyprzedana za bezcen. Jej elementy posłużyły do budowy kurnika i pomostów na stawach rybnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skandal we wrocławskim Aquaparku. Inwestycja sprzedana za bezcen!
(Facebook / Oficjalny Profil Wrocławskiego Parku Wodnego)
d1fe2f2

Wypłycenie stworzone w jednym z basenów wrocławskiego Aquaparku miało być projektem, dzięki któremu kompleks przy ul. Borowskiej przyciągnąłby najmłodszych amatorów pływania. Szef parku wodnego, Krzysztof Hołub, na antenie Radia Wrocław powiedział, że warta pół miliona złotych inwestycja pozwoliła sprawdzić, jak prezentuje się rynek nauki pływania dla dzieci i niemowląt. Projekt wypłycenia wydawał mu się unikatowy.

Mimo że Hołub był zdania, że była to najlepsza inwestycja, elementy wypłycenia zdemontowano i według relacji pracowników pływalni po pewnym czasie usunięto. Choć władze parku wodnego zapewniały Radio Wrocław o tym, że instalacja znajduje na terenie kompleksu, to jak się okazało, jej elementy posłużyły do budowy kurnika w jednej z podwrocławskich miejscowości.

Kolejna część wypłycenia została również sprzedana, lecz tym razem posłużyła do budowy pomostu na stawach rybnych. Elementy instalacji można było bez większych problemów dostać na internetowych portalach aukcyjnych. Ceny przeważnie nie były wygórowane i sytuowały się w granicach kilkuset złotych.

d1fe2f2

Podziel się opinią

Share

d1fe2f2

d1fe2f2
Więcej tematów